TeamNL Beach Tour komt naar onze vereniging!

De TeamNL Beach Tour bezoekt ons op vrijdag 14 augustus om 19 uur om jou een onvergetelijke avond te bezorgen! Wij zijn met onze vereniging door de NEVOBO uitgekozen als club voor deze clinic. Er waren meer dan 70 aanmeldingen !!

Madeleine Meppelink en Ruben Penninga verzorgen met de TeamNL Beach Tour op vrijdag 14 augustus een gave clinic speciaal voor al onze jeugdleden t/m 18 jaar. Lijkt het jou leuk om deze topvolleyballers te ontmoeten en training van te krijgen? Meld je dan uiterlijk woensdag 12 augustus aan via infobeach@vchhc.nl


LET OP: er zijn maar een beperkt aantal plekken beschikbaar, dus meld je snel aan!

https://www.nevobo.nl/nieuwsbericht/2020/06/16/succesvolle-kick-off-teamnl-beach-tour

Dit wil je toch niet missen !

*bij aanmelding ga je akkoord met het maken van foto’s en filmpjes voor sociale media.

#TeamNLBeachTour

Recente berichten