Maatregelen HHC i.v.m. Corona


Wij hopen dat jullie allemaal gezond zijn en een goede manier weten te vinden om je aan te passen aan de huidige beperkingen: we doen dat met elkaar en voor elkaar!

In verband met de Corona maatregelen zijn al onze groepsactiviteiten tot en met de zomervakantie afgelast. Dat betekent helaas dat ons klaverblad volleybaltoernooi en het jeugdkamp dit jaar niet door kunnen gaan. Wij houden eventuele wijzigingen van de maatregelen nauwlettend in de gaten en zodra er mogelijkheden zijn om activiteiten weer op te pakken dan laten wij dat weten. Het goede nieuws is dat onze Beach Sports Leudal commissie momenteel in overleg met de gemeente de mogelijkheden bekijkt om onze jeugd weer te laten beachen al dan niet in aangepaste vorm.

Houd voor het laatste nieuws daarover onze nieuwe HHC/BSL website in de gaten.

Tot slot wordt er door onze commissies alweer hard gewerkt aan de voorbereidingen voor het komende zaalseizoen en tevens ons jubileumjaar. Wij kijken ernaar uit om zodra de beperkende maatregelen zijn opgeheven ons jubileum samen met jullie uitbundig te gaan vieren!

Voor nu wensen wij jullie allemaal veel sterkte, blijf gezond en we hopen elkaar weer snel te ontmoeten.

Bestuur HHC

Recente berichten
Archief