Senioren

 
Heren 1  

Youri van Bladel

Kay Croonenbroek

Gijs Grimbergen

Alec Heuijerjans

Luuk Hilkens

Kai Huijskens

Nik vd. Molen

Bram Verheijden

 

Trainer

Rudi Kunkuti

 

Coach

Paul Bertholet

Trainingstijden

Dinsdag van 20:30-22:30 uur in Horn

Vrijdag van 20:15-22:15 uur in Horn

Heren 2  

Bob van Heel

Frank van der Geld

Wim Tummers

Leon van der Heijden

Maarten van de Goor

Rob van Grimbergen

Emir Kucevic

Kevin van Riswick

Ramon Geerards

Rick van den Eijnden

Trainer

Zelf

 

Coach

Zelf

Trainingstijden

Donderdag van 19.30-21.00 uur in Heythuysen

 
 
Heren 3    
Maurice Geraedts
Jouel van Schijndel
Eelco Wiechert
Frank Dorscheidt
Finn van Hees
Joes Bertholet
Roan Herinx
Bart Schroen
Luc Sweelssen

Trainer

Rudi Kunkuti

 

Coach

Leon Heuijerjans

Trainingstijden

Dinsdag van 19:00-20:30 uur in Haelen

Vrijdag van 18:45-20:15 uur in Horn

 
Heren 4  

Victor Hurxkens

Joost van den Eijnden

Ruud Berghs

Juan Peeters

Maikel Naus

Noah Romeijnders

Stef Vullers

Trainer

Rick van den Eijnden

Coach

Zelf

Trainingstijden

Dinsdag van 20:30-22:00 uur in Heythuysen

Vrijdag van 20:45-22:15 uur in Horn

Heren 5 (recreanten)

Ton Coenen     
Leon Croonenbroek
Rene Coenen     
Piet Heijnen     
Cees van Aken     
Koos Baats    
Leon van den Camp         
Jos Hendrix   
Thom Leblanc    
Jorryt Lenoir
Lou Peeters   
Jeroen Stollman   

Trainer

Jos Hendrix

 

Coach

Jos Hendrix

Trainingstijden

Dinsdag van 20.30 - 22.00 uur in Haelen
Donderdag van 20.30 - 22.00 uur in Haelen

 
 
Dames 1  

Paulien Reuling

Jara Stemkens

Fraukje Baetsen

Anne Keijzer

Sterre Knechten

Karen Franssen

Tessa Meusen

Maddy Gommers

Ines Verweij

Maud Munnichs

Nannie Houben

Trainers

Patrick Welten/Lisa van Rijn
 

Coach

Patrick Welten/Lisa van Rijn

Trainingstijden

Dinsdag van 20.30 - 22.30 uur in Horn

Vrijdag van 20.15 - 21.45 uur in Horn

Dames 2  

Luci Feijen

Sophie le Haan

Maartje Baetsen

Evie Windhorst

Karlijn Verscheijden

Seline vd. Kop

Maren Herinx

Myrthe Maessen

Meije Grimbergen

Frederique Schroder

Mirthe Kessels

Trainers

Richard Maessen

Coach

Richard Maessen

Trainingstijden

Dinsdag van 20.30 - 22.00 uur in Beegden

Vrijdag van 18.45 -20.45 uur in Horn

 
Dames 3

Suze Valkenburg

Iris Caelers

Zahra Pouls

Karin den Ouden

Janne Janssen

Imre Rooijakkers

Sanne Cox

Imke Loven

Sylvia Broekmans

Trainer

Cor Feder (woensdag)

Paulien Reuling/Tessa Meusen (vrijdag)

 

Coach

Cor Feder

Paulien Reuling/Tessa Meusen

Trainingstijden

Woensdag van 19.00 - 20.30 uur in Haelen

Vrijdag van 18.45 - 20.15 uur in Horn

 

 
 
Dames 4  

Kim Janssen

Rianne Heijmans

Nina Hilkens

Julienne van Oeteren

Lieke Heijnen

Nynke Geraedts

Luna van de Bergh

Marielle Smeets

Silke van Wijnen

Femke Timmermans

Trainers

Marielle Smeets

 

Coach

Marielle Smeets

Trainingstijden

Dinsdag van 20.15 - 22.15 uur in Horn

Vrijdag  van 20.30 - 22.00 uur in Haelen

 
Dames 5

Chamilia van Heiningen

Lizz van Ratingen

Iris Peeters

Fleur Lalieu

Lonneke Rooijakkers

Anke Haves

Anna Toth

Amy Rooijakkers

Lotte vd. Bercken

Trainers

Gertjan Rooijakkers/Johan Haves (dinsdag)

Maurice Geraedts (vrijdag)

Coach

Gertjan Rooijakkers

Trainingstijden

Dinsdag van 20.30 - 22.00 uur in Heythuysen

Vrijdag van 20.30 - 22.00 uur in Buggenum

Dames 6

Koosje Wienen

Rianne Vermeulen

Isa van de Haterd

Noa Berghs

Nele Berghs

Sem Boots

Anke Baats

Trainer

Kees Bosch

Coach

Irma Wolters (thuiswedstrijden)

ntb (uitwedstrijden)


Trainingstijden

Dinsdag van 19.00 - 20.30 uur in Beegden

Vrijdag van 19.00 - 20.30 uur in Buggenum

 

© VCHHC 2017 / Webdesign studio POP OUT